Polska, 20 złotych, 1996

Polska, 20 złotych, 1996

Polska, 20 złotych, 1996

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 21:26:40
320569
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 20 złotych, 1996, Warszawa, Tysiąclecie miasta Gdańska 997-1997
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, nakład 20.000 sztuk, miejscowa patyna, stemple lustrzane, moneta w plastikowym kapslu
Literatura: Parchimowicz 744

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 142

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  180 zł
4)  140 zł
5)  105 zł
6)  95 zł