Polska, 10 złotych, 1965

Polska, 10 złotych, 1965

Polska, 10 złotych, 1965

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 21:24:40
327953
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety próbne, 10 złotych, 1965, Warszawa, VII Wieków Warszawy, na rewersie wypukły napis PRÓBA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, nakład 30.120 sztuk, patyna, piękne
Literatura: Parchimowicz P253a

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 112

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  60 zł
4)  48 zł
5)  46 zł
6)  42 zł