Polska, zestaw 3 x 10 złotych, 1971

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 21:23:20
320706
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), zestaw 3 x 10 złotych, 1971, Warszawa, FAO - Chleb Dla Świata /globus i kłosy/ - PRÓBA, FAO /kłos i ryba/ oraz FAO - Fiat Panis /dziecko ssące pierś/ - PRÓBA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, razem 3 sztuki, patyna
Literatura: Parchimowicz P275a, 238, P276a

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 10
Ilość odsłon: 115

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  105 zł
4)  90 zł