Polska, 1 gulden, 1923

Polska, 1 gulden, 1923

Polska, 1 gulden, 1923

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 21:11:00
327284
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk (1920–1939), 1 gulden, 1923, Utrecht, Koga
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, uszkodzenia obrzeża
Literatura: AKS 14, Jaeger D.7, CNG 516, Parchimowicz 61.a

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 146

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  200 zł
4)  170 zł
5)  160 zł
6)  160 zł
7)  150 zł
8)  140 zł
9)  135 zł
10)  130 zł
11)  125 zł
12)  120 zł