Polska, 10 złotych, 1939

Polska, 10 złotych, 1939

Polska, 10 złotych, 1939

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 21:00:20
327951
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 124f

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 110 zł
Cena szacunkowa: 180 zł
Ilość odsłon: 197

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  190 zł
4)  170 zł
5)  165 zł
6)  160 zł
7)  150 zł
8)  135 zł
9)  130 zł
10)  125 zł
11)  115 zł