Polska, 1 grosz polski, 1816 IB

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 20:56:40
327560
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe (1815–1835) - Aleksander I (1801–1825), 1 grosz polski, 1816 IB, Warszawa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Bitkin 880, GM 5, Plage 199

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 108

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  120 zł
4)  44 zł