Polska, ort, 1655 HDL

Polska, ort, 1655 HDL

Polska, ort, 1655 HDL

Cena wylicytowana: 1 750 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 20:50:40
327797
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - miasto Toruń, ort, 1655 HDL, Toruń, gwiazda u góry, HD-L na rewersie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: awers wybity uszkodzonym stemplem
Literatura: CNCT 1622 (R2), Gum-H. 1944, Kop. 8319 (R3), Tyszkiewicz 2 mk

Cena końcowa: 1 750 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość przebić: 33
Ilość odsłon: 1005

1)  1 750 zł
2)  1 700 zł
3)  1 650 zł
4)  1 600 zł
5)  1 400 zł
6)  1 000 zł
7)  960 zł
8)  680 zł
9)  640 zł
10)  600 zł
11)  560 zł
12)  540 zł
13)  520 zł
14)  500 zł
15)  490 zł
16)  480 zł
17)  470 zł
18)  460 zł
19)  450 zł