Polska, półtorak, 1635

Polska, półtorak, 1635

Polska, półtorak, 1635

Cena wylicytowana: 12 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 20:50:00
327563
Opis: Polska - Krystyna (1632–1654) – okupacja szwedzka, półtorak, 1635, Elbląg
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: patyna, miejscowo niedobity
Literatura: SB 12a (R)

Cena końcowa: 12 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 112

1)  12 zł