Polska, trojak, 1600

Polska, trojak, 1600

Polska, trojak, 1600

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 20:45:20
327507
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, trojak, 1600, Lublin
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: wielokolorowa patyna
Literatura: Iger L.00.2.c

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 789

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  360 zł
4)  310 zł
5)  300 zł
6)  280 zł
7)  250 zł
8)  230 zł
9)  210 zł
10)  170 zł
11)  155 zł
12)  150 zł