Polska, szóstak, 1623

Polska, szóstak, 1623

Polska, szóstak, 1623

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 20:44:40
327512
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, szóstak, 1623, Kraków, data na końcu napisu otokowego
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Kop. 1258, Kopicki Z.III.W. 916

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 244

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  145 zł
4)  120 zł
5)  105 zł
6)  85 zł
7)  70 zł
8)  65 zł
9)  55 zł
10)  50 zł
11)  48 zł