Polska, grosz, 1539

Polska, grosz, 1539

Polska, grosz, 1539

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 20:34:40
326725
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - miasto Elbląg, grosz, 1539, Elbląg, na awersie PRVS, starszy typ Orła z mieczem trzymanym z prawej strony, ogonek trójliścia skierowany w prawo
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: CNCE 183, Pfau 133, PN2-Dut. 140, Slg. Marienburg 9248

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 115

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  85 zł
4)  80 zł
5)  75 zł