Polska, kwartnik ruski, bez daty (1379–1382)

Cena wylicytowana: 480 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 20:29:40
327514
Opis: Polska - Ludwik I Andegaweński (1370–1382), kwartnik ruski, bez daty (1379–1382), Aw: Ukoronowana litera L, w polu kulki, legenda wokoło + LODOVICI R UNGARIE, Rw: Lew kroczący w lewo, legenda MONETA RVSSI...
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 17.6 mm, 1.04 g, ciemna patyna
Literatura: Gum.H. 380, Gum.P. 489, Huszár 561, Karolkiewicz 2076, Крижанівський 4.2.52.4б (R4), Kop. 3063 (R5)

Cena końcowa: 480 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 290

1)  480 zł
2)  470 zł
3)  330 zł
4)  310 zł
5)  250 zł
6)  210 zł
7)  195 zł
8)  190 zł
9)  185 zł
10)  180 zł