Polska, brakteat, I ćw. XIV w.

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 20:29:00
327976
Opis: Polska - Krakowskie - Opactwo Cysterskie w Jędrzejowie, brakteat, I ćw. XIV w., Krzyż kawalerski
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16.3 mm, 0.21 g, wykruszenie części kołnierza
Literatura: BRP Przyłęk 6

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 83

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  120 zł
4)  110 zł
5)  95 zł
6)  90 zł