XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, XIII–XIV w.

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 20:28:40
327975
Opis: XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, XIII–XIV w., Sześciopromienna gwiazda, niżej półksiężyc
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 15.5 mm, 0.22 g
Literatura: BRP Lubomia 64, BRP Przyłęk 50, Kop. 304c

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 96

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  80 zł
4)  60 zł