XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, początek XIV w.

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 20:28:00
327504
Opis: XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, początek XIV w., Lilia heraldyczna z pręcikami o wygiętych bocznych płatkach
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 0.15 g, 15.9 mm
Literatura: BRP Lubomia 61, BRP Przyłęk 37, Kop. 311y, Wieleń 74

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 129

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  130 zł
4)  120 zł
5)  90 zł