XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, XIII w.

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 20:27:40
327974
Opis: XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, XIII w., Krzyż grecki lub krzyż z grotem strzały na końcu jednego z ramion
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16.2 mm, 0.24 g

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 145

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  185 zł
4)  115 zł
5)  105 zł
6)  60 zł