Polska, brakteat, II połowa XIII w.

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 20:27:20
327971
Opis: Polska - Władca nieokreślony z XII-XIII wieku, brakteat, II połowa XIII w., Przewiązana lilia z pręcikami, o bocznych liściach wysokich i słabo widocznych liściach dolnych
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.0 mm, 0.20 g
Literatura: BRP Lubomia 61, BRP Przyłęk 37, Kop. 311y

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 53

1)  75 zł