Węgry, brakteat, I poł. XIII w.

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 20:22:40
327142
Opis: Węgry - Bela IV Wielki (1235–1270), brakteat, I poł. XIII w., Długowłosa głowa w lewo, perełki na wale
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 15.1 mm, 0.20 g
Literatura: Frynas H.18.51, Huszár 192, Lengyel 18/21, Unger 122

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 128

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  175 zł
4)  165 zł
5)  130 zł
6)  120 zł