Śląsk, grosz, 1506

Śląsk, grosz, 1506

Śląsk, grosz, 1506

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 20:21:20
327315
Opis: Śląsk - księstwo nyskie biskupów wrocławskich - Jan V Turzo (1506–1520), grosz, 1506, Nysa, odmiana z łukowatą tarczą herbową i pełną datą po bokach
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Fbg. 449, Kop. 6728 (R4)

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 231

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  560 zł
4)  440 zł
5)  420 zł
6)  320 zł
7)  300 zł
8)  280 zł
9)  270 zł
10)  260 zł
11)  240 zł