Mołdawia, półgrosz, bez daty

Mołdawia, półgrosz, bez daty

Mołdawia, półgrosz, bez daty

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 20:19:40
327509
Opis: Mołdawia - Stefan III Wielki (1457–1504), półgrosz, bez daty, Aw: Głowa wołu, nad nim gwiazda, po bokach rozetka i półksiężyc, legenda w otoku, Rw: Dwupolowa tarcza herbowa z krzyżem i rozetą, legenda w otoku
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 14.4 mm, 0.80 g, miejscowa patyna
Literatura: MBR 605 - typ Ia

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 153

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  270 zł
4)  250 zł
5)  240 zł