Cesarstwo Rzymskie, follis, 351-354

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 20:16:40
326944
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstancjusz II (324–361), follis, 351-354, Cyzicus, Aw: Popiersie cesarza w diademie w prawo, DN CONSTANTIVS PF AVG; Rw: Żołnierz przebijający włócznią powalonego jeźdźca, z lewej Γ, FEL TEMP REPARATIO, w odcinku SMKS
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 23.6 mm, 4.25 g, zielona patyna
Literatura: RIC 93

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 196

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  135 zł
4)  90 zł
5)  85 zł
6)  75 zł
7)  65 zł
8)  32 zł