Cesarstwo Rzymskie, follis, 327–329

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 20:15:00
326954
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn I Wielki (307–337), follis, 327–329, Heraclea, Aw: Głowa cesarza w prawo, CONSTANTINVS AVG, Rw: W wieńcu VOT XXX, D N CONSTANTINI MAX AVG, w odcinku SMΗA
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 19.8 mm, 2.45 g, zielona patyna
Literatura: RIC 92

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 123

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  38 zł