Cesarstwo Rzymskie, follis, 335–336

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 20:14:40
326950
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn I Wielki (307–337), follis, 335–336, Tessaloniki, Aw: Popiersie cesarza w prawo, CONSTANTINVS MAX AVG, Rw: Dwaj żołnierze stojący na przeciw siebie, trzymający włócznie i tarcze, między nimi dwa sztandary legionowe, GLORIA EXERCITVS, w odcinku SMTSA
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 18.1 mm, 2.35 g, zielona patyna
Literatura: RIC 198

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 108

1)  46 zł
2)  44 zł