Cesarstwo Rzymskie, follis, 312

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 20:13:40
326938
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Maksymin II Daja (305–313), follis, 312, Tessaloniki, Aw: Popiersie cesarza w prawo, MAXIMINVS P F AVG; Rw: Jowisz stojący w lewo, trzymający glob i berło, IOVI CONSERVATORI, w polu wieniec i Δ, w odcinku •SM•TS•
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 25.0 mm, 4.94 g, zielona patyna
Literatura: RIC 50a

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 122

1)  55 zł
2)  55 zł
3)  44 zł
4)  40 zł
5)  30 zł