Cesarstwo Rzymskie, antoninian bilonowy

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 20:12:20
326922
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Aurelian (270–275), antoninian bilonowy, Aw: Popiersie w koronie radialnej w prawo, IMP AVRELIANVS AVG, Rw: Cesarz stojący w prawo, otrzymujący glob od stojącego naprzeciw Jowisza, [IOVI] CONSER
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 19.4 mm, 3.39 g, zielona patyna

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 127

1)  30 zł
2)  28 zł