Republika Rzymska, denar, 56 r. pne

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 20:12:00
326605
Opis: Republika Rzymska - L. Marcius Philippus 56 pne, denar, 56 r. pne, Rzym, Aw: Głowa Ancusa Marciusa w prawo, po lewej lituus; Rw: Posąg jeźdźca na akwedukcie w prawo, u góry PHILIPPVS, u dołu A Q V A M [A R]
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.74 g, ciemna patyna
Literatura: Albert 1346, Crawford 425/1

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 316

1)  1 250 zł
2)  1 200 zł
3)  1 200 zł
4)  860 zł
5)  800 zł
6)  660 zł
7)  640 zł
8)  620 zł
9)  600 zł