Grecja i posthellenistyczne, brąz, III w. pne

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 20:11:20
326893
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Bospor Cymeryjski - Pantikapea, brąz, III w. pne, Aw: Głowa satyra w lewo, Rw: Głowa lwa w lewo, pod nią jesiotr, w polu ΠΑN
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 19.1 mm, 6.32 g
Literatura: MacDonald 70, Anokhin 1039

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 165

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  40 zł
4)  38 zł