Grecja i posthellenistyczne, lot 2 x brąz w kształcie delfina, VI–V w. pne

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 20:10:40
326889
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Olbia, lot 2 x brąz w kształcie delfina, VI–V w. pne
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 25.9 x 9.3 mm i 22.3 x 11.2 mm, 1.93 g i 1.94 g, razem 2 sztuki

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 101

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  40 zł
4)  38 zł
5)  36 zł