Celtowie Wschodni, tetradrachma typu Sattelkopfpferd, II–I w. pne

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 20:09:40
326887
Opis: Celtowie Wschodni, tetradrachma typu Sattelkopfpferd, II–I w. pne, Aw: Stylizowana głowa Zeusa w prawo, Rw: Stylizowany jeździec na koniu w lewo
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 24.7 mm, 6.85 g
Literatura: Slg Lanz 639

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 213

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  250 zł
4)  230 zł
5)  220 zł
6)  210 zł
7)  190 zł
8)  185 zł
9)  180 zł