Niemcy, 10 marek, 1909 E

Niemcy, 10 marek, 1909 E

Niemcy, 10 marek, 1909 E

Cena wylicytowana: 1 300 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 20:06:20
327932
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Fryderyk August III (1904–1918), 10 marek, 1909 E, Muldenhütten
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złoto, 3.98 g, uszkodzenia rantu
Literatura: Fr. 3849, AKS 183, Jaeger 267

Cena końcowa: 1 300 zł
Cena wywoławcza: 720 zł
Cena szacunkowa: 1 200 zł
Ilość odsłon: 330

1)  1 300 zł
2)  1 250 zł
3)  1 150 zł
4)  1 050 zł
5)  1 000 zł
6)  980 zł
7)  940 zł
8)  900 zł
9)  780 zł
10)  740 zł