wydawnictwa polskie, Kowalski Marian – Medale, odznaki, biżuteria, numizmatyka i filatelistyka ..

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 20:03:40
327982
Opis: wydawnictwa polskie, Kowalski Marian – Medale, odznaki, biżuteria, numizmatyka i filatelistyka powstania styczniowiego, Międzyrzec Podlaski 1987, ISBN 8300023259
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 62 strony formatu B5, oprawa kartonowa, ilustrowany katalog monet i medali związanych z powstaniem styczniowym

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 9 zł
Cena szacunkowa: 15 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 114

1)  30 zł
2)  30 zł
3)  26 zł