wydawnictwa polskie, Skelnik Julian – Medal Vituti Militari, Gdynia – Warszawa 2020, ISBN 97883..

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 20:03:20
92155
Opis: wydawnictwa polskie, Skelnik Julian – Medal Vituti Militari, Gdynia – Warszawa 2020, ISBN 9788395907302
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 69 stron formatu B5, oprawa kartonowa, szczegółowe opracowanie Medalu Virtuti Militari obejmujące tło historyczne powstania Medalu, próbę rekonstrukcji listy osób wyróżnionych oraz katalog znanych egzemplarzy ze zbiorów muzealnych i prywatnych

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 82

1)  36 zł
2)  34 zł