wydawnictwa polskie, Nestorowicz Zbigniew - Jan Paweł II w Medalierstwie Polskim, Warszawa 2012..

Rozpoczęcie: 05-07-2021 18:00
Zakończenie: 15-07-2021 20:03:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 20:03:00
92156
Opis: wydawnictwa polskie, Nestorowicz Zbigniew - Jan Paweł II w Medalierstwie Polskim, Warszawa 2012, ISBN 9788389616494
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 687 stron formatu A4, oprawa twarda z obwolutą oraz dołączonym medalem wykonanym w Mennicy Polskiej, wyjątkowy katalog autorstwa Zbigniewa Nestorowicza, przedstawiający kolekcję ponad 1500 medali z wizerunkiem papieża Jana Pawła II, przewodnik opisujący, przy pomocy medali, wydarzenia i oddziaływania wyjątkowej osoby jaką był Jan Paweł II

Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 145