wydawnictwa polskie, Strzałkowski Jacek – Medale polskie 1901-1944, Warszawa 1981

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 20:02:40
327983
Opis: wydawnictwa polskie, Strzałkowski Jacek – Medale polskie 1901-1944, Warszawa 1981
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 216 stron + 64 tablice formatu B5, oprawa kartonowa, lekko podniszczona okładka, bardzo obszerny katalog medali polskich wybitych w latach 1901–1944

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość przebić: 12
Ilość odsłon: 101

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  85 zł
4)  75 zł
5)  55 zł
6)  46 zł