wydawnictwa zagraniczne, Krause Delbert Ray – Swiss Shooting Talers and Medals, Racine 1965

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 20:02:00
327980
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Krause Delbert Ray – Swiss Shooting Talers and Medals, Racine 1965
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 160 stron formatu A5, oprawa twarda, bogato ilustrowany katalog strzeleckich talarów i medali

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 19
Ilość odsłon: 120

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  130 zł
4)  60 zł