wydawnictwa zagraniczne, Каталог-справочник Золотые монеты периода правления Николая II, 2019, ISBN..

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 20:01:40
327981
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Каталог-справочник Золотые монеты периода правления Николая II, 2019, ISBN 9785604213353
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 190 stron formatu ok. 12.5 x 19 cm, oprawa kartonowa, bogato ilustrowany (kolorowymi zdjęciami) katalog złotych monet Mikołaja II oraz z okresu sowieckiego bicia carskiego złota w latach 1923–1926. W katalogu przedstawiono również liczne odmiany monet, w tym np. różnice w budowie głowy orła czy korony, z pełnym opisem ze wskazaniem ich rzadkości oraz przybliżoną wartością w różnych stanach zachowania. Ukazane zostały również przykłady fałszywych monet. Osobny rozdział zawiera szereg analiz XRF spektrometrii rentgenowskiej na podstawie oryginalnych monet z podziałem na daty i nominały. Niski nakład – 2 000 egzemplarzy.

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 844

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  310 zł
4)  260 zł
5)  220 zł
6)  165 zł
7)  155 zł
8)  145 zł
9)  60 zł
10)  48 zł
11)  46 zł