wydawnictwa zagraniczne, Draskovic Frank, Rubenfeld Stuart – Standard Price Guide World Crowns & Ta..

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 20:01:20
327979
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Draskovic Frank, Rubenfeld Stuart – Standard Price Guide World Crowns & Talers 1484–1968, Iola 1982, 1. wydanie
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 560 stron formatu ok. B5, oprawa kartonowa, cennik monet z wszystkich katalogów Davenporta, lekko podniszczone zewnętrzne narożniki stron

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 18
Ilość odsłon: 148

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  190 zł
4)  180 zł
5)  150 zł
6)  70 zł
7)  65 zł
8)  55 zł
9)  36 zł