wydawnictwa polskie, zestaw 2 cenników

Cena wylicytowana: 26 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 20:01:00
92148
Opis: wydawnictwa polskie, zestaw 2 cenników, w skład zestawu wchodzi: 1) Tyszkiewicz Józef – Podręcznik numizmatyczny zawierający ceny amatorskie monet polskich od 1506 roku do 1795 roku, reprint-Warszawa, 74 str., 2 tablice, reprint, oprawa kartonowa 2) Berezowski Konrad - Cennik Monet Polskich 1764-1933, reprint poszukiwanego cennika monet prowadzonego przez znanego numizmatyka przedwojennego, wycena w złotych polskich, 62 str, oprawa lakierowana
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: razem 2 sztuki

Cena końcowa: 26 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 71

1)  26 zł
2)  24 zł