Zakończenie: 24-06-2021 20:00 ÷ 22:50
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1/2 dolara, 2003 S
325595
typ Kennedy | I/I- |
46 zł szac. 40 zł 63 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1/2 dolara, 2004 S
325596
typ Kennedy | I/I- |
46 zł szac. 40 zł 75 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 10 centów, 1895 O
325597
typ Barber or Liberty Head | IV/V |
240 zł szac. 100 zł 168 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Niemcy, talar, 1794
325911
Aw: Popiersie arcybiskupa w prawo, FRID CAR IOS D GA E MO... | I-/II+ |
— start 2 700 zł 126 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, talar, 1545
325912
Aw: Nad tarczą herbową hełm z klejnotem i labrami, KARL W... | II |
— start 3 900 zł 110 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, talar, 1806 TS
325913
pod popiersiem sygnowany T.S. (Theodor Stockmar) | II+ |
3 600 zł szac. 6 000 zł 147 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Śląsk, talar, 1751 B
325916
Aw: Popiersie władcy w prawo, legenda, Rw: Orzeł pruski n... | III- |
500 zł szac. 750 zł 134 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Śląsk, 1/2 talara, 1751 B
325917
Aw: Popiersie władcy w prawo, legenda, Rw: Orzeł pruski n... | III |
300 zł szac. 500 zł 96 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Niemcy, talar, 1765
325918
Aw: Głowa władcy w lewo, WILHELMUS I DEI GRAT C REG IN SC... | II |
960 zł szac. 1 500 zł 124 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Niemcy, talar, 1837
325919
odmiana z literą W pod głową władcy | II+ |
700 zł szac. 750 zł 155 wyświetleń |
5 | zakończona |