Niemcy, talar, 1837

Niemcy, talar, 1837

Niemcy, talar, 1837

Cena wylicytowana: 700 zł
Aukcja zakończyła się 24-06-2021 22:24:40
325919
Opis: Niemcy - Wirtembergia - Wilhelm I (1816–1864), talar, 1837, Stuttgart, odmiana z literą W pod głową władcy
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 29.41 g, trzy zanitowane dziury na obrzeżu, rewers wybity pękniętym stemplem, bardzo ładny, patyna
Literatura: Thun 434, Davenport 954, AKS 66

Cena końcowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 155

1)  700 zł
2)  680 zł
3)  490 zł
4)  470 zł
5)  450 zł