Zakończenie: 24-06-2021 20:00 ÷ 22:50
Polska, 2 złote, 1936
325901
Żaglowiec | III+ |
48 zł szac. 25 zł 241 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, 5 złotych, 1936
325902
Józef Piłsudski | II- |
75 zł szac. 40 zł 195 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, 5 złotych, 1936
325903
Żaglowiec | III |
200 zł szac. 120 zł 213 wyświetleń |
10 | zakończona | |
Polska, 50 groszy, 1957
325904
| I |
105 zł szac. 100 zł 180 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, 100 złotych, 1976
325905
Kazimierz Pułaski /głowa w prawo/, PRÓBA, NIKIEL | I |
420 zł szac. 250 zł 192 wyświetleń |
11 | zakończona | |
Niemcy, talar, 1794
325911
Aw: Popiersie arcybiskupa w prawo, FRID CAR IOS D GA E MO... | I-/II+ |
— start 2 700 zł 128 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, talar, 1545
325912
Aw: Nad tarczą herbową hełm z klejnotem i labrami, KARL W... | II |
— start 3 900 zł 117 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, talar, 1806 TS
325913
pod popiersiem sygnowany T.S. (Theodor Stockmar) | II+ |
3 600 zł szac. 6 000 zł 152 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Francja, podwójny louis d'or au buste nu, 1786 K
325914
| III/III+ |
4 200 zł szac. 7 000 zł 249 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Bizancjum, solidus
325915
Aw: Popiersie w hełmie na wprost, w prawym ręku trzymając... | I-/II+ |
2 500 zł szac. 4 000 zł 265 wyświetleń |
2 | zakończona |