Polska, 100 złotych, 1976

Polska, 100 złotych, 1976

Polska, 100 złotych, 1976

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 24-06-2021 22:03:00
325905
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety próbne, 100 złotych, 1976, Warszawa, Kazimierz Pułaski /głowa w prawo/, PRÓBA, NIKIEL
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: nikiel, nakład 500 sztuk, patyna
Literatura: Parchimowicz P366b

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 188

1)  420 zł
2)  410 zł
3)  300 zł
4)  270 zł
5)  260 zł
6)  230 zł
7)  220 zł
8)  200 zł
9)  160 zł
10)  155 zł
11)  150 zł