Zakończenie: 17-06-2021 20:00 ÷ 22:14
Polska, Jan Paweł II, 1983
325137
Aw: Na tle krzyża popiersie papieża lekko w lewo, JAN PAW... | I |
95 zł szac. 60 zł 97 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Pielgrzymka papieża do Szczecina, 1987
325122
Aw: Półpostać błogosławiącego papieża w lewo, z lewej her... | I |
75 zł szac. 70 zł 86 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Sanktuarium wotum Widzew-Wschód, 1987
325157
Aw: Popiersie papieża lekko w lewo, w dolnej części popie... | I |
42 zł szac. 40 zł 98 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Pielgrzymka do Szczecina, 1987
325142
Aw: Herb papieski, niżej TOTUS TUUS, III PIELGRZYMKA PAPI... | I |
80 zł szac. 30 zł 107 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, 300. rocznica śmierci Piotra Skargi, 1912
324998
Aw: Popiersie w lewo, KS. PIOTR SKARGA - * 1536 + 1612, R... | II |
350 zł szac. 150 zł 162 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal Klubu Numizmatyków
324994
Aw: Widok dawnego Szpitala św. Ducha przy ul. Elektoralne... | II |
150 zł szac. 150 zł 79 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Katolicki Uniwersytet Lubelski, 1983
325133
Aw: Pomnik papieża i Kardynała Stefana Wyszyńskiego, z bo... | I |
140 zł szac. 60 zł 84 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Odrodzenie Polskiego Oręża, 1914
325002
Aw: Orzeł z rozpostartymi skrzydłami siedzący na skale. W... | II |
165 zł szac. 120 zł 177 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Zmiany terytorialne Ziem Polskich, 1919
324991
Aw: Święty Jerzy walczący ze smokiem, wokoło napis MIŃSK ... | II |
580 zł szac. 500 zł 193 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Polska, Sprowadzenie prochów Juliusza Słowackiego, 1927
325003
Aw: Głowa w lewo, niżej sygnatura T.BREYER, CAŁY SIĘ STAŁ... | I-/II+ |
280 zł szac. 120 zł 441 wyświetleń |
9 | zakończona |