Polska, Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski, od 1944

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 17-06-2021 22:13:20
324985
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa (1945–1989), Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski, od 1944, Krzyż maltański, którego rogi ramion zakończone kulkami, w medalionie Orzeł, wokół którego POLONIA • RESTITVTA •, na stronie odwrotnej w medalionie 1944, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, na wstążce rozeta
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz złocony, 56.2 x 56.5 mm, 37.23 g (ze wstążką)

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 162

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  24 zł