Polska, Krzyż Partyzancki, 1945–1999

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 17-06-2021 22:13:00
324974
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa (1945–1989), Krzyż Partyzancki, 1945–1999, Krzyż, na środku którego Orzeł, na ramionach ZA - POLSKĘ - WOLNOŚĆ - I / LUD, na stronie odwrotnej 1939 - PARTYZANTOM - 1945, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz złocony, 38.8 x 43.2 mm, 12.99 g (ze wstążką)
Literatura: Stela II.10.2

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 144

1)  38 zł
2)  36 zł
3)  22 zł
4)  20 zł
5)  18 zł