Polska, Medal Niepodległości, 1930

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 17-06-2021 22:11:40
324968
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Medal Niepodległości, 1930, Warszawa, Trzy hydry przebite trzema mieczami, obok sygnatura GW, BOJOWNIKOM NIEPODELGŁOŚCI, na stronie odwrotnej RP, medal jednoczęściowy, mocowany na wstążkę, brak wstążki, produkcji Mennicy Państwowej
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 35.2 mm, 19.69 g
Literatura: Oberleitner cz. 3, str. 43–46

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 177

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  65 zł
4)  55 zł
5)  50 zł