Polska, zestaw 4 medali

Polska, zestaw 4 medali

Polska, zestaw 4 medali

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 17-06-2021 22:09:40
323865
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), zestaw 4 medali, w skład zestawu wchodzi medal na pamiątkę 600 lat klasztoru na Jasnej Górze, z puncą ME na obrzeżu (mosiądz srebrzony, 35.3 mm 25.38 g), z MET na rewersie (mosiądz srebrzony, 35.4 mm, 25.15 g), bez punc (miedź lana, 35.3 mm, 25.91 g) oraz z popiersiem papieża i Matką Boską Częstochowską (miedź lana, 35.2 mm, 25.02 g)
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz srebrzony, miedź, razem 4 sztuki
Literatura: Nestorowicz 305, 304, -, -

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 91

1)  34 zł
2)  32 zł
3)  30 zł