Polska, Pielgrzymowi do Szczecina rzemieślnicy, 1987

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 17-06-2021 22:08:00
325127
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Pielgrzymowi do Szczecina rzemieślnicy, 1987, Aw: Łódź z żaglem na którym Gryf i herb papieski, w tle fasada katedry pw. Jakuba Apostoła, PIELGRZYMOWI DO SZCZECINA - +11 CZERWCA 1987+, Rw: Fragment ołtarza, niżej OJCU ŚWIĘTEMU / JANOWI PAWŁOWI II / RZEMIEŚLNICY / ZIEMI / SZCZECIŃSKIEJ, obok znak Rzemiosło, medal projektu Mariana Preissa
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz złocony, 61.3 mm, 70.19 g, nakład ok. 20 sztuk
Literatura: Grabowski 0546, Nestorowicz 551

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 216

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  100 zł
4)  65 zł