Polska, III Pielgrzymka do Polski – Gdańsk, 1987

Cena wylicytowana: 7 zł
Aukcja zakończyła się 17-06-2021 22:03:00
325181
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), III Pielgrzymka do Polski – Gdańsk, 1987, Poznań, Aw: Popiersie papieża z pastorałem, III PIELGRZYMKA PAPIEŻA JANA PAWŁA II, Rw: Trzy krzyże, z lewej znak Kongresu Eucharystycznego, niżej GDAŃSK / 1987, z prawej herb Gdańska, medal projektu Mieczysława Przyborowicza, bity w Spółdzielni Rzemieślniczej Metalowców w Poznaniu
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: mosiądz złocony, 40.2 mm, 28.68 g
Literatura: Grabowski 0537, Nestorowicz 556

Cena końcowa: 7 zł
Cena wywoławcza: 6 zł
Cena szacunkowa: 10 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 54

1)  7 zł
2)  6 zł