Polska, Umiłowani Synowie i Córki Mojej Ojczyzny, 1983

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 17-06-2021 22:00:40
325167
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Umiłowani Synowie i Córki Mojej Ojczyzny, 1983, Aw: Widok klasztoru na Jasnej Górze, z lewej popiersie Jana Pawła II w lewo, UMIŁOWANI SYNOWIE I CÓRKI MOJEJ OJCZYZNY / 1979-1983, Rw: Matka Boska Częstochowska, z lewej punca MET, NA PAM. 600 ROCZ. ZŁOŻ. OBRAZU M.B.C. NA JASNEJ GÓRZE • 1982 •
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: biały metal (?), 45.4 mm, 40.14 g

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 107

1)  38 zł
2)  36 zł
3)  30 zł
4)  18 zł